Polep auta: jak probíhá a co od toho očekávat?

Chcete zaručeně vyniknout mezi ostatními účastníky silničního provozu? V tom případě je právě pro vás určen polep auta. Přečtěte si, jak to v praxi probíhá, pokud se rozhodnete pro značku Polepim.

Specifikujete vaši představu

Pokud máte o polep auta fólií zájem, je třeba nejprve vytvořit klasickou poptávku. Součástí této poptávky by přitom měla být specifikace toho, co přesně si představujete. Tým od vás zároveň zjistí všechny důležité podklady, které bude potřebovat pro následnou tvorbu grafiky. Pokud budete chtít o polepu auta získat ještě konkrétnější představu, můžete si prohlédnout 3D model.

Samotné grafiky se ujme profesionální grafik. Ten ji může vytvořit úplně od začátku, případně může vycházet z vašich podkladů. Vždy je ale třeba ověřit, zda vaše podklady mají odpovídající kvalitu. 

Z vaší strany rozhodně nemusíte dodávat rozměry vašeho vozidla. Tým Polepim má totiž k dispozici speciální software s modely aut v měřítku 1:1. 

Tisk a řezání polepů

Jakmile je grafický návrh hotový, může se přistoupit k jeho výrobě. V tomto kroku se využívá velkoplošná tiskárna a řezací plotr. Zároveň se v této fázi celého procesu dozvíte, kdy je třeba auto dovézt do dílny (nebo kdy jej u vás někdo vyzvedne).

Příprava a následný polep auta

Auto je nejprve třeba na polepení připravit. To znamená, že se musí umýt a jeho lak je třeba dekontaminovat. Aby bylo možné dosáhnout perfektního výsledku, je velmi důležité, aby byl lak vozidla 100% hladký.

Kontrola a předání vozidla

Po polepení vozidla je ještě třeba vůz zkontrolovat. Na fólii se zároveň v této fázi nanáší speciální přípravek, který prodlouží její výdrž a dodá jí lesk. Nejpozději do 14 dnů od předání vozidla se poté dostavíte na garanční prohlídku. 

Více informací ze světa polepu aut najdete na www.polepim.cz.

Podobné články...

Napsat komentář