3 nejčastější příčiny problémů s otěhotněním

Čím dál více žen v současné době trápí potíže spojené s otěhotněním. Důvodů přitom může být mnoho. Zajímá vás, jaké jsou jedny z těch nejčastějších?

Když se žena chová jako muž

Vůbec nejčastější příčina problému s otěhotněním je situace, kdy žena není ženou. Jedná jako muž. Po probuzení automaticky kontroluje svůj seznam úkolů na daný den. Řekne si, čeho všeho chce do večera dosáhnout a běda, pokud to nedokáže.

Večer svůj den hodnotí. Pokud něco nezvládla, dokáže se za to bičovat. A pokračuje v zavedeném kolotoči. Opět si chystá plán úkolů na další den spolu s tím, co se stane, když je nesplní.

Taková žena rovněž zpravidla není schopná přijmout své tělo. Nemá ráda své křivky a proporce. Přes den prakticky nejí a když se nají večer po celodenním shonu, ještě se za to nenávidí. Není divu, že v takovém rozpoložení je otěhotnění obtížné.

TIP: Poznáváte se? V tom případě pro vás mohou být užitečné rady celostní medicíny, jak pracovat na vztahu sama k sobě.

Když nefunguje vztah

Nefunkční vztah není nic neobvyklého. Některé ženy však touží po otěhotnění v takové situaci proto, že věří, že dítě vztah napraví. To však bohužel symbolizuje velký omyl. Partneři si nedokázali najít prostor pro toho druhého v situaci, kdy ještě dítě nebylo na světě. A proto nelze očekávat, že se něco s příchodem nového života změní. Protože veškerá pozornost bude věnována jemu.

Když žena nedbá o správnou výživu

To je další velmi častý důvod pro potíže s otěhotněním. Pokud tělo nedostává pořádnou výživu, případně je zaneseno nejrůznějšími nečistotami, nedokáže vyživit ještě další bytost. Je proto třeba se zaměřit na buněčnou výživu (obiloviny, luštěniny, dušenou a syrovou zeleninu a ovoce, semínka a ořechy).

Buďte správnou ženou, otěhotnění bude jednodušší

Žena, která se chová jako žena, si rozhodně předem nestanovuje seznam úkolů a průběh jednotlivých situací. Existuje totiž mnoho vnějších vlivů, které tento průběh mohou ovlivnit. Skutečná žena ví, že nemá smysl srovnávat se s ostatními.

Vnímá sama sebe a pěstuje v sobě lásku k sobě i ostatním. Když se jí něco povede, dokáže se pochválit. A když se jí něco nepovede, nebere to jako selhání, ale jako příležitost pro další růst.

S potížemi s otěhotněním vám může pomoct holistická medicína. Zjistěte, jaké techniky tato medicína používá.

 

Podobné články...

Napsat komentář