Tipy na vánoční dárky pro sportovce a sportovkyně

Máte mezi blízkými sportovce či sportovkyně? Jsou vaši kamarádi nadšení běžci? Darujte jim pod vánoční stromeček dárky, které je potěší, překvapí, popřípadě inspirují. Sportovní dárky jsou totiž in. 

Sportovní náčiní

Skvělým tipem na dárek jsou různé druhy sportovního náčiní, kterým si obdarovávaný může vyšperkovat domácí posilovnu či mu ji můžete pomoci vytvořit. Darovat tak můžete například kettlebell, činky s různou vahou, švihadlo, gumy na protahování, kvalitní karimatku, overball či balanční plošiny, které posilují i vnitřní svaly. Pokud hledáte spíše větší dárek, můžete darovat TRX, které se dá snadno pověsit v interiéru i exteriéru. Velkým a také pěkně těžkým dárkem může být boxovací pytel.

Oblečení

Milovníky sportování nikdy nezklame kvalitní oblečení, které přináší tepelný komfort a správně odvádí pot. Do výbavy se vždy hodí funkční spodní prádlo, které je dnes vyráběno v krásným designech, kvalitní legíny, kraťasy či opravdu kvalitní sportovní obuv. Pořídit však můžete i různé menší doplňky, jako jsou například sportovní rukavice, čepice, čelenka, ponožky apod. Tyto drobnosti se hodí jako doplňující dárky k dárkům větším.

Permanentka

Jako motivace poslouží i předplacená permanentka do posilovny či na hodiny určitého typu cvičení. Takto můžete vaše blízké motivovat k pohybu a zbavit je dosavadních výmluv. Permanentka do posilovny však jistě potěší i nadšeného sportovce.

Sportovní zážitky

Skvělou volbou mohou být také sportovní či adrenalinové zážitky nebo zajímavé kurzy. Vždy však záleží na tom, jaký sport má obdarovávaný rád a zda ho baví chuť adrenalinu. Darovat tak můžete například hodinu v surfové aréně, seskok padákem, paragliding, jógový pobyt apod. Zážitky jsou tím nejkrásnějším, co můžete darovat, ale jedná se o finančně náročnější volbu. Vybírejte dárky vždy podle toho, co by obdarovávaného nejvíce potěšilo, ale také překvapilo.

Podobné články...

Napsat komentář