Sháníte na poslední chvíli vánoční dárky a nevíte si rady s jejich výběrem? Nechejte si poradit od Firmy na zážitky a věnujte dárkové poukázky, které zpříjemní nakupování v nejrozšířenějších obchodních řetězcích.

Dárkové poukázky pod stromeček

Dárkové poukázky patří v posledních letech k nejoblíbenějším dárkům k narozeninám, ke svátku nebo dokonce k Vánocům. Není divu, vždyť více než příjemně zpříjemní obdarovanému nákup. Nejprve aktivujete VIP voucher na webovém portále Firmy na zážitky www.vipvoucher.cz, poukázku ošetříte bezpečnostním kódem a nahrajete finanční částku. Poté vyberete oblíbenou značku. V portfoliu Firmy na zážitky objevíte poukázky od desítek tuzemských i světových značek. Stačí si jen vybrat a objednávku uhradit kreditem z VIP voucherů. Nakupování se tak stane ještě o něco zábavnější než doposud a Vy budete mít radost, že jste darovali dárek, který neskončí po rozbalení hluboko zahrabaný ve skříni. Co totiž může být hezčího, než věnovat dárek, který je skutečně od srdce.

Udělejte radost Globus poukázkou pod vánočním stromečkem

Přesně takové jsou Globus poukázky. Společně Globus provozuje na území České republiky patnáct hypermarketů a tři samostatné Baumarkty. Dárková poukázka dává možnost uplatnit ji v kterékoliv prodejně na jakýkoliv sortiment zboží.  Je přitom jedno, zda bude upotřeben na koupi potravinářských či nepotravinových výrobků. Tato dárková karta učiní radost, jak Vaší babičce, tak i přítelkyni, která nyní šetří každou korunu, a přesto si potrpí na kvalitním zboží. Velmi podobně fungují také Kaufland dárkové poukazy. Jejich cenová hodnota se pohybuje od pěti set korun do tisíce korun. V nabídkovém katalogu společnosti Firma na zážitky objevíte také mnohé jiné nákupní značky. Mezi nimi se bezpochyby vyjímají optika Fokus, řeznictví Bůček, internetový obchod s bílým zbožím Datart či obuvnictví Baťa. Udělejte letos pod vánočním stromečkem radost svým blízkým a věnujte dárek skutečně od srdce.

Podobné články...

Napsat komentář