Jak najít parťáka pro vaše sportovní aktivity?

Jste nadšeními sportovci, ale chybí vám parťák, se kterým byste své nadšení sdíleli a navzájem se podporovali? Porozhlédněte se po sportovním parťákovi. V dnešním článku se podíváme, jak na to. 

Sport ve dvou

Ve dvou se to lépe táhne, nejen v partnerském vztahu, ale také při tréninku. Pokud váš životní partner není zrovna sportovec nebo nemáte žádné kamarády, kteří by se ve sportu vyžívali, najděte si parťáka, se kterým budete své tréninkové úspěchy sdílet. Jak však takového člověka najít? Pokud nemáte ve svém okolí (v rodině, v práci, známí) nikoho, kdo by byl stejným nadšencem pro sport jako vy, zkuste sociální sítě či sportovní seznamku. Na sociálních sítích existují různé skupiny pro osoby zaměřené na běh, jogu, TRX, a vy se tam můžete potkat s někým, kdo také hledá parťáka pro sport. Existují podobné skupiny, které jsou spojené s fitness centry či místem vašeho bydliště. Podívejte se po takových skupinách a zkuste zde napsat příspěvek s dotazem.

První setkání

Už během toho, kdy si budete s parťákem na cvičení psát si napište něco málo o sobě. Důležité je, abyste s daným člověkem byli na stejné vlně, a to jak životní, tak sportovní. Pokud půjde o člověka, u kterého se vám nebude líbit jeho chování, ani ve sportu to šlapat nebude. Podobně je to i se sportovním nasazením, hledejte osobu, která na tom bude s kondicí podobně jako vy. Jestliže se dáte dohromady s člověkem, který rád běhá dlouhé tratě bez přestávek, vy naopak raději běháte tratě kratší a rádi si zaposilujete v přírodě, nebude to fungovat. Doporučujeme tedy dát si první schůzku u vína či u piva, trochu se poznat a až poté vyrazit sportovat. Při domlouvání místa, hledejte fitness či stezku, která bude napůl cesty k vám i k osobě, aby vás po čase nepřestalo dojíždění bavit.

Podobné články...

Napsat komentář