9 přínosů pro pleť při používání kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová je pro naše tělo velmi důležitá. Pomáhá při chronické únavě, ochabování svalů, artritidě nebo při hojení ran. Bohužel postupně ztrácíme schopnost ji vytvářet a její množství v těle s přibývajícím věkem klesá. A to se výrazně projevuje také na naší pleti. Zajistěte své pleti dostatečné množství kyseliny hyaluronové a brzy si všimnete následujících 9 zlepšení.

1) Pleť je chráněná

Produkty Hyalurmed obsahují bioaktívní multimolekulární kyselinu hyaluronovou, která chrání pleť před nepříznivými vlivy z okolí – zejména před UV zářením.

2) Pleť je zdravá

Kyselina hyaluronová pleť čistí a vyživuje a jen správně vyčištěná a vyživená pleť může být doopravdy zdravá. Zdravá pokožka se pak lépe regeneruje a vyhlazuje.

3) Pleť je vyhlazená

Při úbytku kyseliny hyaluronové ztrácí pleť svou pevnost. Navýšením jejího množství dojde k opětovnému napnutí pokožky, která tak omládne o několik let.

4) Pleť je hydratovaná

Kyselina hyaluronová zajišťuje pleti dostatečnou hydrataci. Ta díky ní vypadá nejen mladě, ale také zdravě. A co víc – pleť zdravá doopravdy je.

5) Pleť je vyčištěná

Jen opravdu kvalitní kosmetika dokáže pleť hloubkově vyčistit. Hyalurmed Hyaluronové obličejové sérum zanechává pleť vyčištěnou a akné se tak stává minulostí.

6) Pleť je bez vrásek

Kyselina hyaluronová redukuje vrásky tím, že pleť dostatečně napne. Čím vyšší je její koncentrace, tím výraznější budou její účinky a tím rychleji se dostaví.

7) Pleť je bez jizviček

Díky kyselině hyaluronové je pleť dokonale napnutá. Zároveň je také dostatečně hydratovaná, nemá sklony k praskání a jizvičky tak nemají šanci.

8) Pleť je pevná

Kyselina hyaluronová je v kosmetickém průmyslu používaná také pro svou schopnost zlepšit pevnost pleti. Její účinky jsou viditelné už po pár dnech od prvního užití.

9) Pleť se rychleji léčí

Čistá kyselina hyaluronová se ihned vstřebá do organismu a tělu tak dodá potřebnou výživu. Zdravá a dobře vyživená pokožka se lépe a hlavně rychleji regeneruje.

Podobné články...

Napsat komentář