Sportovní (běžecký) dres s vlastním designem? Víme, kde vám ho vyrobí!

Vybrat vhodný atletický dres může být těžší, než se na první pohled může zdát. Víte, na základě jakých parametrů sportovní (běžecký) dres vybírat?
Profesionální sportovec si na sebe nemůže vzít cokoliv. Obzvláště sportuje-li v týmu. V tom případě je třeba pořídit adekvátní týmové oblečení, jehož hlavním úkolem je zvýraznění týmové identity. Konkrétně dresy na atletiku však musí splňovat hned několik dalších parametrů.

Vybíráme atletický dres

Nejdůležitějším parametrem při výběru sportovního dresu by mělo být pohodlí v kombinaci s funkčností. Kvalitní dres je dobře prodyšný a sportovce nesmí nijak omezovat v pohybu. Důležitá je ovšem i estetická stránka věci. Sportovec ve dresu musí dobře vypadat. Atletické dresy značky DDsport všechny tyto požadavky splňují na výbornou. Obzvláště ty s atraktivními designy z nové kolekce 2021.

Tvoje volba, Tvůj design, Tvoje vítězství

Značka DDsport, jejímž mottem je heslo Tvoje volba, Tvůj design, Tvoje vítězství, má s výrobou atletických dresů pro profesionální sportovce dlouholeté zkušenosti. Obléká je již tři dekády. V jejím portfoliu najdete stylové https://www.skvelerady.cz/ a týmové oblečení všech velikostí (od těch nejmenších dětských až po ty nejstatnější dospělé), barev (včetně zářivých fluo barev) a neotřelých designů. Ten je navíc možné poupravit na klientovo, tedy vaše přání přání.

Dres s vlastním designem

Máte o svém dresu jasnou představu? Tak ji výrobci představte. Nebo si přímo svůj dres sami navrhněte. Pomůže vám s tím intuitivní on-line systém značky, v němž si snadno zvolíte materiál, barvu, střihové provedení, styl písma i číslic. Na vašem dresu navíc může libovolné množství log, sloganů i reklam, aniž by tím byla navýšena finální cena za zakázku. Objednat si můžete dresy různých velikostí a v různých počtech.

Svou zakázku archivujte

Svou zakázku navíc můžete i archivovat, což je praktické v případě, kdy v budoucnosti budete stejný dres potřebovat pro další sportovce. V tom případě se ke své staré zakázce vrátíte a doobjednáte velikosti, jež budete potřebovat. Opět nezávisle na počtu dresů. Ještě váháte? Neměli byste!

Podobné články...

Napsat komentář