Španělské potraviny značky Bassta v zářijové nabídce

Láká Vás vaření podle španělských receptů nebo byste jen tak rádi ochutnali španělské potraviny? Nechejte se zlákat nabídkou společnosti BMC Brno a připravte Vaše chuťové pohárky na lahůdky potravin značky Bassta.

Co nabízí značka Bassta?

Španělská kuchyně je velmi specifická nejen svou chutí, ale také geografickou rozmanitostí. Geografické podmínky ve Španělsku ovlivňují také pěstování a spotřebu určitých druhů plodin. Není proto divu, že na severu, kde panuje značně chladnější a vlhčí podnebí, se setkáte s jinými pokrmy než na jihu Pyrenejského poloostrova. V nabídkovém katalogu BMC Brno www.bassta.cz/produkty/ najdete rozmanitý sortiment zboží. Při přípravě pokrmů bezpochyby upotřebíte každý z nich. Objednat tak za příznivou cenu ještě dnes můžete například olivový olej, olivy, koření, konzervovanou zeleninu nebo ovoce. Přípravu nejrůznějších salátů můžete zpestřit tuňákem se slunečnicovým olejem.

Co připravit ze španělských potravin?

Inspiraci na španělské pokrmy můžete čerpat na internetových kuchařkách, v různých knihách zabývajících se španělskou gastronomií nebo třeba na dovolené ve Španělsku. K nejoblíbenějším španělským jídlům patří bezpochyby tortilla de patatas neboli tortilla española, nezaměnitelnou chutí Vás okouzlí polévka gaspacho i šunka jamón. Španělsko je považováno za největšího producenta olivového oleje. Španělé na olivovém oleji vaří, pečou i dokonce smaží. Olivový olej se hodí také na přípravu nejrůznějších zeleninových pochoutek. V internetové prodejně BMC Brno najdete ke koupi olivové oleje z pokrutin, který je vhodný, jak pro přípravu studené, tak teplé kuchyně.

Podobné články...

Napsat komentář