Když bydlet, tak ekologicky

Ekologické bydlení má stále více příznivců. Nejedná se o nekomfortní bydlení, jak by si někdo mohl pomýleně myslet, ale naopak o vysoce pohodlné bydlení v nízkoenergetickém domě. Snad nejoblíbenějšími ekologickými domy jsou dřevostavby, které si získaly v ČR velkou popularitu.

Pokud jste ještě žádnou neviděli, tak je to možná tím, že jsou moderní dřevostavby od klasických domů k nerozeznání. Zatímco se fasádní prvky téměř neliší, dřevostavba je tvořena převážně dřevem a pokročilými izolačními materiály, které skvěle izolují nejen teplo, ale i hluk. Nízkonákladové bydlení, komfort a nízká pořizovací cena, nejsou jedinými benefity dřevostaveb. Je zde velmi rychlá výstavba, která trvá jen 3 měsíce.

Zájemcům se nabízí bungalovy i velké rodinné domy. Nemusíte se obávat jakýchkoliv starostí, dřevostavby se staví výhradně na klíč, díky čemuž si pouze vyberete dům vašich snů a ten vám na pozemku vyroste.

Jak si dřevostavbu obstarat

Na území ČR staví dřevostavby společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. Jedná se o velmi moderní domy s luxusním interiérem i exteriérem. Disponují všemi zmíněnými výhodami. Získáte odolný dům s dlouhou životností, který je pro rodinný život jako stvořený. Štíhlé obvodové stěny vám zajistí více podlahové plochy, než běžný zděný dům na stejné zastavěné ploše, až o 15m2. Dřevostavby jsou nehořlavé a disponují vysokou statickou pevností. Jejich základ tvoří konstrukce z KVH hranolů doplněná o sádrovláknité desky FERMACELL, izolace ISOVER, OSB desky a mnoho dalšího. Kromě nízké ceny se vám u dřevostaveb nabízí i velmi výhodné financování, aby byly snadno dostupné všem.

Podobné články...

Napsat komentář