Cyklodovolená v Chorvatsku

Někteří z Vás jistě někdy přemýšleli o možnosti vzít si s sebou k moři kolo. Není čeho se bát. Spousta zapálených cyklistů s sebou do Chorvatska bere kolo a podniká v místě pobytu různé cyklovýlety. Zamýšlíte-li vzít s sebou do Chorvatska kolo, doporučujeme zejména pobyt v předsezóně či posezóně, kdy nejenže není takové vedro, ale současně je na silnicích podstatně menší provoz.

Výběr letoviska můžete uzpůsobit tomu, co byste chtěli během dovolené v Chorvatsku navštívit, případně také Vaší fyzické kondici. Méně zdatní cyklisté by si měli vybírat rovinatější oblasti, např. Kvarner nebo Severní Dalmácii. Zdatnější mohou volit dovolenou ve střední Dalmácii, příp. také Dalmácii jižní a podnikat také cyklovýlety do hor, např. v oblasti Makarské riviéry na pohoří Biokovo, odkud se naskýtají jedinečné výhledy na pobřeží.

Zakoupíte-li svůj pobyt včas, zejména již na podzim, můžete ubytování získat s jedinečnou First Minute slevou. Pobyty v červnu a září tak nakoupíte za velmi nízké ceny, což se jistě vyplatí, neboť co ušetříte na ubytování, můžete využít přímo na místě, ať již na vstupné do historických památek, za nějaké lodní výlety nebo i jen za výbornou rybu v místní restauraci.

Podobné články...

Napsat komentář