Ladné nožky snadno a rychle

Těšíte se na léto? Na sluníčko, pláže, moře, plavky. Abyste vypadala skvěle, je potřeba mít ty nejsvůdnější nožky. A my vám dnes přinášíme návod jak mít nohy zpevněné, štíhlé a naprosto sexy. Díky této proceduře budete mít i postavu, jako ze škatulky.

Dřepy jsou základním kamenem úspěchu

Pokud se rozhodnete cvičit dřepy, ačkoliv se to nezdá, máte před sebou neskutečně širokou paletu možných cviků. V nabídce jsou dřepy s činkou za hlavou, dřepy ve výpadu, dřepy s výskokem, či jejich kombinace. Nezapomeňte také na mrtvý tah a na podsazování pánve.

Jak na to

Tyto cviky mezi sebou nejrůznějším způsobem kombinujte a ordinujte si takové počty sérií a opakování, aby vás svalstvo na nohách značně pálilo. Mezi jednu z variant, jak si celý trénink co nejlépe rozložit do celého týdne patří i tato varianta: Pondělí volno, Úterý dřep ve výpadu s výskokem, mrtvý tah s nataženými koleny a klasický dřep s činkou za zády. Středa volno, čtvrtek dřep s výskokem, podsazování pánve, dřep. V pátek si dejte volno a víkend, tedy sobotu a neděli věnujte běhu v oba dva dny.

Jak moc?

Dřep ve výpadu s výskokem je možno cvičit v pěti sériích, počet opakování přizpůsobte svým fyzickým možnostem. Mrtvý tah s nataženými koleny je vhodné cvičit ve 3 sériích a uzpůsobte váhy závaží tak, abyste v každé sérii zvládli dvacet opakování. Cvičení je možné i s nenaloženou tyčí.

Dřepy s výskokem cvičte v pěti sériích, počet opakování je vhodné přizpůsobte vlastním fyzickým možnostem. Podsazování pánve cvičte ve třech sériích, počet opakování v jedné sérii opět závisí na vás.  Na konci každého tréninku cvičte dřepy (1 série po 20 opakováních, lze cvičit s, i bez váhy. V každém z tréninkových dnů odcvičíte devět sérií. Na začátku tempo nepřehánějte, postupně však navyšujte.

 

Podobné články...

Napsat komentář