5 důvodů, proč začít cvičit s osobní fitness trenérkou

  1. Fitness trénink přímo na míru

Fitness trenérka má spoustu zkušenosti s trénováním a cvičením pro ženy. Podle toho, jestli chcete zhubnout, přibrat či zpevnit svaly, vytvoří tréninkový plán přímo pro vás. Například pokud budete chtít shodit na nohách a zpevnit zadek, vytvoří vám trénink na míru, abyste co nejrychleji dosáhli svého cíle. U cviků je vždy potřeba zohlednit vaše svalové disbalance, jestli jdete cvičit poprvé nebo už jste dříve cvičili, fyzický stav, atd.

cviceni-s-fitness-trenerkou

  1. Motivace

S osobní trenérkou jde všechno líp. Každý trénink vám dodá dávku motivace a každý den se přiblížíte o kousek blíž ke své vysněné postavě. Fitness osobní trenérka vás podrží a nenechá vás to jen tak lehce vzdát, když budete na konci sil. Motivace je základ úspěchu.

  1. Odborný dohled

S fitness trenérkou budete mít jistotu, že cvičíte správě a efektivně. Nikdo učený z nebe nespadl, a proto je potřeba dohlížet na správné provedení cviků, alespoň ze začátku, než si cvičení osvojíte. Nesprávné cvičení je častým důvodem, proč ženy nevidí výsledky a cvičení brzo vzdají. Špatným cvičením si můžete také dokonce přivodit nepříjemná zranění.

  1. Jídelníček

Na internetu koluje bezpočet “zaručených” a “nejlepších” jídelníčků, po kterých zázračně zhubnete 10 kilo za 2 týdny a další podobné nesmysly, kdy si akorát zničíte metabolismus a zhubnutá kila obratem zase naberete zpátky. S jídelníčkem udělaným od zkušené fitness trenérky naopak nikdy nešlápnete vedle a nebudete se zdržovat nefunkčními dietami.

  1. Lepší výsledky za kratší dobu

Jeden z hlavních důvodů, proč se první investice do osobní fitness trenérky vyplatí, pokud to se cvičením myslíte vážně. Kombinace tréninku na míru, správného cvičení, pořádné motivace a správného jídelníčku vám zaručí, že viditelné výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Jak správně vybrat osobní trenérku?

Především by vám měla být sympatická, protože budete tvořit jeden tým a budete se potkávat často. Měla by také dobře vypadat, protože jen těžko můžete mít důvěru k někomu, kdo vám bude kázat vodu a pít víno. V neposlední řadě se můžete také podívat na délku praxe v trénování a na její sportovní úspěchy ve fitness.

Fitness osobní trenérkou narazíte v každém ženském fitness centru ale i normálních fitness a posilovnách. Podívejte se třeba na posilovny s fitness trenérkou v Praze. Ze stránky můžete pokračovat na fitness osobní trenérky v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a dalších městech.

Podobné články...

Napsat komentář