Poskládejte si svůj vlastní modulární sportovní batoh dle potřeby

Kdo hodně sportuje, ten má doma nejspíše několik batohů. Na běhání jsou určené lehké batůžky, do nichž se dá pouze pití. Na odpolední cyklovýlet potřebujete také spíš menší batoh. Na turistiku zase naopak velký, aby se tam vešla voda, jídlo i pláštěnka. Nebylo by praktičtější mít možnost na všechny sportovní aktivity využívat jeden jediný batoh?

Přesně s takovým nápadem přišli na bajkshopu tvůrců Singltreků v České republice – eshop.singltrek.cz. Nenechte se zmást názvem, jejich sportovní batoh s páteřákem užijí všichni sportovci, ne pouze cyklisté.

Batoh s páteřákem vyvíjeli skuteční sportovci

Nejlepší bývají takové produkty, které jejich tvůrci vymýšlí přímo pro sebe. Batoh na kolo značky PRISM tvořili cyklisté, ale také snowboardisté, lyžaři a další sportovci. Spojili síly, naplnili svoje požadavky a výsledkem je unikátní sportovní batoh, který si i vy přizpůsobíte podle vašich představ.

Outdoor batohy Prism jsou totiž modulární. Nejdříve si koupíte zádový díl, v němž se schovává rovněž vyjímatelný páteřák. Pak už si jen podle potřeby přikupujete kapsy s různým objemem. Kapsy se dají jednoduše vyměňovat, takže si každý den vezmete takovou, kterou zrovna potřebujete. Mimochodem, na batoh se dá připevnit i helma, cepín a mnoho dalšího vybavení.

Myslelo se i na detaily

Co všechno v batohu najdete? Hlavní úložné prostory, síťovou kapsu se zipem, kapsy pro sněhové sondy. Spoustu doplňkových kapes na brýle, nářadí, integrovanou pláštěnku či voděodolnou kapsu na telefon. Součástí zádového dílu je také integrovaná kapsa na vodní vak s objemem až 3 l. Pro snadný přístup je batoh opatřen bočními zipy.

Modulární sportovní batoh Prism je ojedinělý. Na trhu nemá konkurenci a jinde než ve jmenovaném e-shopu ho budete shánět jen těžko. Je unisex, díky několika barevným provedením si vyberou ženy i muži. Více informací najdete na eshop.singltrek.cz.

Podobné články...

Napsat komentář