K čemu je prospěšný rezervační systém ve fitness centru?

Každé větší, ale i menší fitness centrum nebo sportovní klub má společné lekce či aktivity, které vyžadují rozvrh. Plánování jednotlivých lekcí může být mnohem snazší díky moderním systémům. Jak usnadnit rezervaci míst pro své zaměstnance i samotné klienty? Odpovědí je promyšlený rezervační systém s jednoduchým ovládáním.

Kdo rezervační systém využije?

Online rezervace se hodí hlavně v případě hromadných tanečních lekcí, sportovních tréninků, crossfitu, pronájmu tenisových kurtů, ale i pro hromadné akce se sportem nesouvisející. Rezervace pomocí systému pomáhá kontrolovat zaplněnost události a nabízí řadu pokročilých funkcí.

Už žádné volání a dlouhé zařizování

Systém zobrazuje počet volných míst na lekci a díky vytvoření uživatelských profilů nabízí snadnou rezervaci bez nutnosti neustálého volání na recepci. Rezervace 4fitness šetří čas a starosti nejen pracovníkům ve fitness a sportovních centrech, ale i samotným klientům. V rámci online rezervování je možné využívat kreditní systém i permamentky. To ovšem není zdaleka všechno. Promyšlené online rezervování lekcí, místností či posilovny nabízí propojení s dalšími službami a sympatickou grafiku se snadnou orientací pro spokojenost klientů.

Podívejte se na detaily systému a vyzkoušejte si ho zdarma

Už snad každé sportovní centrum, herna a podobné zařízení má své vlastní internetové stránky. Teoreticky mohou dobré rezervační systémy nahradit funkci recepce, kde musí být někdo neustále na telefonu. S jejich použitím se klienti včas dozví o případném zrušení či přesunu hodin. Plno pokročilých funkcí pomáhá reagovat na moderní trendy. Nechybí ani propojení na Facebook. Vedoucí pracovníci následně získávají přehledné reporty a grafy o lekcích, ale například i výdajích za instruktory. Pokud ještě přemýšlíte, jak zlepšit zařízení svého centra, tohle může být ta správná cesta. Pro více informací a novinky se podívejte Facebook a G+ 4fitness.

Podobné články...

Napsat komentář