Přineste na návštěvu bílé španělské víno Old Porter

Chystáte se k přátelům na návštěvu a rádi byste přinesli milý dárek? Překvapte je lahví kvalitního alkoholického nápoje a darujte španělské víno Old Porter.

Víno španělského původu

Víno pochází ze španělské oblasti Montilla – Moriles. Toto vinařské proslulo během své existence především vynikajícími sladkými víny. Ta jsou vyráběna zejména z odrůdy nesoucí název Pedro Ximénez. V oblasti Montilla – Moriles patří k jedněm z nejlepších sklepů Bodegas Pérez Barquero. Vinařství odkud pochází tento skvost mezi víny (www.oldporter.cz) bylo založeno v roce 1905 a od svého vzniku až po současnost věnuje maximální péči výrobě vína.  Z odrůdy Pedro Ximénez se vyrábí skvostná, jak skvělá sladká, tak i suchá vína. Vína vyrobená z odrůdy Pedro Ximénez jsou známá po celém světě. V mezinárodních soutěžích obsazují přední příčky a těší se vysokému hodnocení. Svůj podíl na tom má také výhodné podnebí, které panuje v oblasti Andalusie. Právě tato oblast je jako stvořená pro pěstování hroznů, jejich sklizeň a vývoj nových vín. Vína odrůdy Pedro Ximénez lze koupit ve čtyřiceti pěti zemích světa.

Ochutnejte víno Old Porter

Víno Old Porter je jedním z těch, které bylo vyrobeno ve vinařství Bodegas Pérez Barquero. Ochutnat můžete, jak růžové víno Old Porter pink se třinácti procenty alkoholu, tak červené víno Old Porter Rich Sweet Wine se třinácti a dvacet jedna procenty alkoholu. Třetí možností je bílé víno Old Porter White Sweet Wine se třinácti procenty alkoholu. Hledáte-li víno, které bude zaručeně chutnat, jak mužům, tak ženám, pak Old Porter Vás nikdy nezklame. Jeho koupě je sázkou na jistotu. Milovníky bílých vín, jistě potěšíte bílým vínem Old Porter White Sweet Wine. Víno zrálo půl roku v sudech z amerického dubu. Tento alkoholový nápoj si oblíbíte již pro jeho nažloutlou a zářivou barvou. Ve vůni se snoubí lipové tony s medem a vanilkou. Po ochutnání poznáte chuť kandovaného ananasu s nádechem javorového sirupu. Víno se doporučuje konzumovat jako digestiv nebo aperitiv. Skvěle se hodí především ke smetanovým zákuskům.

Podobné články...

Napsat komentář