Bláznivý fotbal v bublině

Už jste někdy slyšeli o bubble fotbalu? A viděli jste někdy bláznivou hru, která připomínala fotbal, ale hráči byli obaleni zorbingovou koulí? Tak to jste měli tu čest poznat bubble fotbal. Pokud jste o podobném sportu ještě nikdy neslyšeli, ani jste neměli tu čest, nezoufejte. My vám bubble fotbal dnes přiblížíme.

Co bubble fotbal je

Bubble fotbal je opravdu jedinečný a originální způsob, jak si užít trochu zábavy. Je určena pro 6 hráčů, ale jelikož se jedná o fyzicky náročnější hru, hráči se mohou během zápasu různě střídat.

Bubble fotbal se hraje jako klasický fotbal. Ke hře je potřeba dvou branek a míče. Zvláštní na této hře je to, že oproti fotbalu nemá žádná pravidla a vy se se svým týmem tak snažíte jen dopravit míč do brány. Aby toho nebylo málo, hráči jsou opatřeny velkými bublinami a různě se porážejí. Bublině se říká bumper a ten má hráč na svém těle nasazen bumper jako batoh a drží se madel. Tělo je tak chráněno bumbperem a jediné, co zůstává volné, jsou nohy. Ke hře jsou proto vhodné chrániče na nohy.

Kdo si může bubble fotbal zahrát?

Jelikož se jedná o velmi bezpečnou formu zábavy, hra si může vyzkoušet opravdu každý, kdo dokáže běhat. Bubble fotbal tak často využívají firmy ke svým firemním akcím, školy, ale i soukromé skupiny. Bubble fotbal nabízejí některá zábavná centra, ale existují i firmy, které s veškerým vybavením dorazí za vámi.

Další aktivity s bumperem

Aby toho nebylo málo, s bumperem nemusíte hrát jen fotbal, ale vyzkoušet si hru s názvem Mister Bumper. Po hracím poli je tak rozmístěno 6 hráčů a každý má vždy jeden šťouch, aby shodil hráče. Pokud se mu to nepodaří, šťouch získává hráč druhý. A cíl hry je jasný. Shodit všechny hráče a zůstat jako poslední na nohách.

Bubble fotbal je opravdu zábavná hra. Pokud hledáte něco neobvyklého, u čeho se náramně pobavíte, je bubble fotbal určen právě vám.

Podobné články...

Napsat komentář