6 nejzajímavějších sportů, které musíte zkusit

Rádi se hýbete a přijímáte nové výzvy? Patříte-li mezi milovníky pohybu a nových sportů, jistě byste měli vyzkoušet zajímavé sporty, které dnes patří spíše mezi novinky. Třeba vás některý z nich na úvodní hodině osloví natolik, že v něm budete pokračovat i nadále. Jaké zajímavé sportovní novinky můžete vyzkoušet?

H.E.A.T.

Jedná se o cvičení program, jehož základ je postaven na chůzi, tedy na pohybu, který je pro člověka nejpřirozenějším. Během cvičení HEAT pochodujete na speciálním stroji, tím napodobujete vysokohorskou turistiku. Pohonem tohoto stroje totiž není elektřina, ale energie vašeho těla. Díky tomu si intenzitu a náročnost může každý upravit podle sebe. HEAT je skvělým způsobem zimního tréninku na letní horskou turistiku.

Port de bras

Tento druh sportu se snaží hledat rovnováhu těla a mysli, spadá totiž do řady cvičebních programů Bondy and Mind. V Port de Bras se spojují baletní prvky, velmi intenzivní strečink a příjemná hudba. Během tohoto cvičení posílíte především střed těla, pracujete na správném držení a pracujete na správném držení těl.

Pole dance

Cvičení, které kombinuje prvky tance a sport. Pole dance je provozován vertikálně na speciální tyči a je vhodná pro všechny příznivce gymnastiky, baletu, akrobacie, ale také tance.

Piloxing

O piloxingu jste pravděpodobně už slyšeli. Piloxing je inovativním a spojuje tři zdánlivě nespojitelné sporty, tedy pilates, box a tanec. Tento druh sportu je opravdu jedinečný a překvapí svou formou. Při piloxingu vás nečeká jen zátěž, ale také zábava. Tento sport volí většinou ženy, které hledají zajímavý způsob tvarování pevného, ale i pružného těla.

Flowin

Ideální cvičení pro formování vaší postavy. Při tréninku se kloužete po speciální fitness desce za pomoci podložek pod kolena, chodidla a ruce.

Drumfit

S drumfitem se snadno dostanete ze špatné nálady, ale přitom perfektně tvarujete stehna, zadeček a břicho. Cvičení obsahuje unožování, výpady do stran, hluboké podřepy apod., zatímco v rukou máte speciální fitness paličky, které vám pomohou se vybít.

Podobné články...

Napsat komentář