Problémy s pohybovým aparátem jsou mnohdy způsobeny ležením na špatné sedačce

Pokud se aktivně věnujete sportu, ale i přesto vás trápí problémy s pohybovým aparátem, například se probouzíte s palčivými bolestmi zad, je nezbytné se zaměřit na vaše návyky. Za zdravotními potížemi většinou stojí buď nekvalitní matrace, na které spíte, nebo proležená sedací souprava, na níž odpoledne odpočíváte.

Pravděpodobně si říkáte, že si však lehnete vždy jen na dvacet minut či na hodinu, ale i to zádům stačí. Protože páteři neposkytujete dostatečnou oporu, odvděčí se vám bolestmi, které vás vyřadí i z oblíbeného sportu. Opravdu tak chcete dopadnout?

Vyměňte starou sedací soupravu

Dávno jsou pryč doby, kdy sedací souprava stála vaši půlroční výplatu. Současný trh je poměrně rozmanitý, a tak narazíte i na cenově atraktivní modely. Samozřejmě nevyplácí se sahat po nejlevnějších variantách, protože většinou pokulhávají po kvalitativní stránce. Spíše najděte kompromis mezi cenou a kvalitou, kterým jsou například sedací soupravy Atan. Internetový obchod Atan se specializuje na prověřené značky, a tak se nemusíte bát, že byste se museli s novou sedací soupravou za pár měsíců loučit. Žádná proležená místa, ani prasklé lamely. Konečně sedačka, na které můžete odpočívat, aniž by se objevily potíže se zády.

Rohová sedací souprava, či trojsedák?

Všechno záleží na prostorových možnostech obývacího pokoje. Do větších místností se perfektně hodí sedací soupravy ve tvaru písmen U či L. Jestliže však bojujete o každý centimetr, vystačí vám i trojsedák DOMINO s hranatými liniemi. Rozhodně se nevyplácí vměstnat rohovou sedací soupravu do obývacího pokoje za každou cenu, protože potom místnost nepůsobí vzdušně, což určitě nechcete. I návštěva pocítí, že je prostor stísněný.

Podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu Atan, jenž se specializuje na prodej nábytku všeho druhu.

Podobné články...

Napsat komentář