Jarní prázdniny v levném ubytování Orlické hory

Jarní prázdniny se nezadržitelným krokem blíží a Vy byste Vaše děti za pololetní vysvědčení rádi odměnili jarními prázdninami na horách? Nechejte se zlákat lyžováním v Orlických horách a dopřejte tak Vašim dětem zasloužené potěšení ze zimních radovánek. Ubytování Orlické hory pro Vaši zimní dovolenou můžete hledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz, jež disponuje pestrým portfoliem typů na ubytování v místních hotelích, penzionech či apartmánech.

Ubytovat se tak můžete například nedaleko Ski resortu Buková hora a užít si lyžování na některé z místních sjezdovek. Celková délka sjezdovek zde činí více jak 8000 m, všechny sjezdovky jsou po své celé délce technicky zasněžovány a je možné si zakoupit společný skipas na všechny sjezdovky. Nejdelší sjezdovkou ve Skiresortu Buková hora a vlastně v celých Orlických horách je modrá rodinná Heroltická sjezdovka. Tato sjezdovka nabízí lyžařům jedinečné podmínky pro carvový oblouk a poskytuje také příležitost pro zdokonalování lyžařů a snowboardistů začátečníků, kteří mají chuť naučit se nové kousky na lyžích a snowboardech. V areálu najdete také dětskou sjezdovku, kterou si oblíbily nejen ti nejmenší, ale také senioři.

Z levného ubytování Orlické hory to budete mít, co by kamenem dohodil, do Muzea řemesel v Letohradě, do originálního bludiště v Brandýse nad Orlicí i do Ski areálu Přívrat. K relaxaci slouží také krytý aquapark v České Třebové.

Zimní radovánky si do sytosti můžete užít také v malebném prostředí Beskyd. Také ubytování v tomto moravském zákoutí můžete hledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz. Stačí, když navštívíte tyto webové stránky ubytovani.kamsi.cz/beskydy/ a rázem se před Vámi objeví hned několik typů na pohodlné ubytování. Vaše děti uvítají odměnu v podobě na beskydských svazích s nadšením a Vy si odpočinete od každodenních pracovních starostí.

Podobné články...

Napsat komentář