Darujte eurovíkend

V předvánočním období hledá každý řadu tipů na vhodné dárky pro blízké. Naše rada je jednoduchá! V dnešní době jsou velmi vyhledávané zážitky spojené s cestováním a s poznáváním cizích krajin, měst, zvyků a odlišných národností. Darujte tedy zážitek například v podobě dovolené Rakousko. Že nemáte tolik peněz? S Allegrií můžete na drahé cestování s klidným srdcem zapomenout! Nový projekt, který zaručuje prodloužený víkend pro dva, je finančně dostupný pro všechny nadšené cestovatele!

Eurovíkendy jako dárek

Výhodou nového projektu, díky kterému můžete darovat některý z eurovíkendů pro dva, je nejen nízká pořizovací cena, ale také možnost vybrat si kterýkoliv ze sítě hotelů po celé Evropě! Možností, jak využít zakoupenou poukázku, je víc. Další informace můžete pohodlně a jednoduše nalézt na stránkách společnosti Allegria – www.firmanazazitky.cz/eurovikend-v-lednu/. Udělejte radost svým blízkým a darujte možnost poznávat evropská města a turistické cíle. Zážitky a vzpomínky jsou to jediné, co vám nikdo nemůže vzít.

Eurovíkend na Slovensku

Eurovíkendy si můžete užívat také u našich východních sousedů. Ubytování Slovensko lze díky poukázkám zajistit v desítkách hotelů po celém Slovensku. Stačí si jen vybrat vhodnou lokalitu a uplatnit zakoupenou poukázku pro dva! A jak to všechno vlastně funguje? Pobyt si zarezervujete skrze speciální portál. Systém vás pohodlně provede rezervací, která je velmi jednoduchá, a zároveň vám elektronicky potvrdí výběr hotelu a vybraný termín. Jediné, co na vás bude čekat po příjezdu do vybraného ubytovacího zařízení je volba povinné snídaně a večeře. A pak už si jen budete moci užívat své volno do sytosti!

Podobné články...

Napsat komentář