Proč strávit dovolenou ve srubu? Načerpáte novou energii a užijete si naprostou pohodu

Dovolená v Česku láká každoročně stále více lidí, a to jak zahraničních turistů, tak i těch místních. V České republice je totiž nespočet nádherných míst, která stojí za návštěvu. Ať už letos vaše kroky povedou do libovolného koutu naší země, rozhodně vám doporučujeme ubytovat se ve srubu. Proč?

Soukromí i velikost na míru

Srubová chata je skvělým typem ubytování, protože vám nabídne dostatek soukromí. Součástí srubů je samozřejmě i vlastní koupelna a toaleta. Velikost srubu si můžete vybrat podle počtu lidí, se kterými se na dovolenou vydáte. Jedete ve větší skupině a chcete trávit většinu času společně? Složte se na větší chatku s více ložnicemi a užijte si společné bydlení. Nebudete muset neustále přebíhat mezi sruby a čeká vás spoustu srandy.

Vytápěné sruby pro naprosté pohodlí

Jedinou proměnnou, kterou během své dovolené neovlivníte, je počasí. Vydáte-li se do srubu a venkovní teploty budou natolik nízké, že se rozhodnete strávit den vevnitř, můžete si srubovou chatku vytopit a celý den strávit například hraním společenských her.

Lepší kempování s vlastní postelí

Zatímco ze spaní ve stanu můžete mít ztuhlá záda, spaní ve srubu je komfortní, protože spíte v posteli. Jedná se vlastně o ideální formu kempování, protože bývá tradicí, že nedaleko srubů se nachází ohniště, u kterého si můžete večer posedět s přáteli, zapálit si oheň, opéct pár buřtů a třeba si i zazpívat s kytarou. Spaní v pohodlné posteli pak bude jen třešničkou na dortu.

Vyrazte letos s rodinou, přáteli či partnerem do srubu a užijte si pohodlné kempování se vším, co k němu patří, kromě spaní na zemi a rozlámaných zad. Nezapomeňte si přibalit do batohu také kytaru a dostatečnou zásobu buřtů, abyste mohli dlouhé letní večery trávit u ohně.

Zdroj obrázku: ppa / Shutterstock.com

Podobné články...

Napsat komentář