Dopřejte svému dítěti školní aktovku ověřenou renomovanými lékaři

Spíš než to, jak vypadají, nebo kolik mají různých kapes, je pro školní batohy důležité, jak pohodlně se nosí, a především, jestli se záda pod batohem nekřiví, neničí se přirozený postoj apod. Školní aktovky totiž provázejí děti těmi lety, kdy nejvíce rostou. Kazit si v tuto choulostivou dobu záda by bylo hazardem se zdravím, který by se v pozdějších letech mohl velmi nevyplatit.

Batohy s certifikátem STIL kvality

Nabídka takových studentských batohů, které splňují všechna kritéria zdravého nošení, je už dnes naštěstí široká. Děti už tak nemusí nosit nepohodlné hranaté aktovky, které na zádech spíše překážejí, než aby byly pohodlné. Nabídkou školních batohů, které v první řadě dbají na ergonomii a pohodlné nošení, se pyšní česká firma STIL. Její batohy jsou navíc ověřené lékaři a odborníky na zdravý vývoj dětského těla, můžete si tak být jistí, že pro svoje dítěte pořizujete skutečnou kvalitu. Batohy jsou oceněné certifikátem prestižního IGR institutu pro zdraví a ergonomii.

Školní batoh dítěti nemůže vydržet pro celou školní docházku

Školní a studentské batohy však nelze házet do jednoho pytle. Je velký rozdíl, jestli kupujete první školní aktovku pro prvňáčka, nebo studentský batoh pro žáky na druhém stupni. Ať už z hlediska velikosti, vzhledu či praktičnosti. Školní batohy pro nejmenší jsou velmi lehké, výsadou společnosti STIL je udržovat hmotnost kolem 1 kg. Zádová část aktovky je anatomicky tvarovaná, a navíc opatřená systémem air flow, který zajišťují proudění vzduchu mezi zády dítěte a batohem. Přehlednému vnitřnímu uspořádání vládnou dvě velké kapsy.

Typický školní batoh pro 2. stupeň je, stejně jako pro ty nejmenší, vybavený polstrovanými a nastavitelnými ramenními popruhy. Vyrábí se z nepromokavého a odolného materiálu, vydrží tak cestu v dešti i nějaké to domácí hození do kouta. Všechny batohy mají po všech stranách reflexní prvky, které jsou důležitá z hlediska bezpečnosti. Žáka druhého stupně či studenta střední školy potěší i praktická kapsa na bezpečné uložené notebooku.

Podobné články...

Napsat komentář