Jaké vlastnosti mají ženy uvězněné v mužské energii

V současné době existuje čím dál více žen, které jsou uvězněné v mužské energii, v níž se jim špatně dýchá. Takové ženy bývají často velmi úspěšné a ctižádostivé, jelikož již od dětství byly vedeny k tomu, aby všechno zvládly. To je naučilo obrovské samostatnosti a síle. Bez ustání a odpočinku zdolávají další a další mety. Vše v jejich životě je dokonalé, avšak uvnitř se cítí velice samy. Dá se přitom říct, že takové ženy spojuje ještě více vlastností. Jaké to jsou?

Budování dobrého postavení silou

Ženy uvězněné v mužské energii mívají často skvěle vybudované postavení. Na venek vypadá jejich svět dokonale srovnaný a velmi v pořádku. Tyto ženy bez ustání na sílu bojují o své postavení, o uznání společnosti, o lásku, o svou krásu, o vztahy, avšak zapomínají přitom na sebe a na svůj vnitřní klid. Jejich život je neustálá neutuchající honička a zaměřenost na cíl.

TIP: Naučte se porozumět sobě samé. Pomůže vám s tím kurz Kouč osobního rozvoje.

Takové ženy jsou dále charakteristické tím, že se mnohdy necítí dobře v ženské společnosti. Klasické ženské tlachání je jim proti srsti. Musejí být neustále aktivní a v poklusu, díky čemuž pak mnoho svých aktivit nestíhají. Jsou v permanentním tlaku, který se následně podepisuje i na jejich zdravotním stavu.

A nerozumí si ani ve vztazích s muži. Většina mužů jim totiž připadá příliš slabá a vztahy tak pro ně symbolizují často pouze zklamání.

Touha po porozumění

Ženy příliš uvězněné v mužské energii trpí samotou uprostřed davu. Ve skrytu duše doufají a věří, že najdou někoho, komu nebude třeba neustále něco dokazovat. Chtěly by alespoň občas někomu položit hlavu na rameno a najít souznění a porozumění. Chtěly by alespoň na chvíli vydechnout.

Chtěly by najít člověka (lidi), se kterým budou moct sdílet své myšlenky a pocity, ale neumí se přiblížit. Na okolí působí často jako ledové královny. Jsou neustále ve střehu. Mají potřebu neustále kontrolovat situaci. Vztahy jim opakovaně nevycházejí.

Chtěly by jednoduše najít lásku. Ale hledají ji neustále na špatných místech. Je pro ně nepochopitelné, že lásku nejde hledat vně, ale musí ji hledat uvnitř. Jen láska, která vychází z nich, je totiž klíčem k srdci ostatních.

Přijměte svoji ženskou podstatu

Být ženou uvězněnou převážně v mužské energii může být ubíjející. Cestou ven je pochopení, že není třeba všem dokazovat, že zvládnete vše za všech okolností a za všechny samy. Přijetím své ženskosti, přijímáte svou vnitřní svobodu, krásu, něžnost a zároveň mocnou sílu, která je s ženskostí spojena. Přijetím své ženskosti přijímáte zejména lásku, která je uvnitř vás. Lásku k životu, k sobě a ke všemu okolo vás.

Poznejte lépe sebe samu a pracujte na svém osobním rozvoji. Přihlaste se na kurz Kouč osobního rozvoje.

Podobné články...

Napsat komentář