Jaký bazén si pořídit na „domácí“ plavání?

Veřejná koupaliště jsou během horkých letních dnů neustále přeplněná. Právě z daného důvodu se spousta lidí rozhoduje pro pořízení vlastního bazénu. Současný trh je rozmanitý a nabízí několik různých alternativ bazénů. Pokud se už rozhodnete investovat do bazénu, zvolte variantu zabudovanou v zemi, protože dokonale splyne s okolním prostředím zahrady.

Významné postavení na trhu s bazény má ryze česká značka ALBIXON. Působí na tuzemském trhu spoustu let a zajistí vám i zastřešení. Chcete tedy bazén ALBIXON? Vyberte si ten správný, jenž vám bude vyhovovat po všech stránkách.

Skimmerové bazény

Chlubí se dlouhou životností, odolností vůči teplotám a chemikáliím, ale i atraktivním designem. Skimmerové bazény se vyrábějí z trvanlivého materiálu ALBISTONE a představují cenově atraktivní řešení. Investice se určitě vyplatí, protože bazény vydrží i desítky let. Vybrat si navíc můžete z několika rozměrů a hloubek.

Přelivové bazény

Další variantou, která v oblíbenosti pomalu válcuje skimmerové řešení, jsou přelivové bazény. Jak už samotný název napovídá, disponují zaoblenou přelivovou hranou, která dodává bazénu punc luxusu. Voda bazénu sahá až po horní okraj, a tím pádem je hladina ve stejné úrovni jako okolní terén.

Bazény vypláštěné těžkou fólií

Poslední skupinu tvoří bazény vypláštěné těžkou fólií, které jsou vhodné především pro jedince, již prahnou po originále. Technologie je navržena tak, že může vzniknout bazén jakéhokoliv tvaru i velikosti. Jedná se však i o nejdražší alternativu, ovšem je možné docílit hloubky až dva metry, což předchozí dvě varianty nenabízejí. Pro nadšence do plavání je to příjemná zpráva.

Podívejte se tedy do nabídky společnosti ALBIXON. Určitě najdete bazén, jenž vám bude vyhovovat po všech stránkách, tedy designem, rozměry i cenou. Přijdete si na své, i když máte vysoké nároky.

Podobné články...

Napsat komentář