Užijte si prodloužený velikonoční víkend v ubytování Moravský kras

Nemůžete se již dočkat, až bude venku teplo a Vy si budete moci dopřát prodloužený víkend někde v malebné přírodě? Kratší dovolenou si můžete naplánovat již na letošní velikonoční svátky. Příjemné ubytování Vám k tomuto účelu poskytne ubytování Moravský kras. Ceník najdete zde www.hotelprobe.cz/dlouhodobe-ubytovani-blansko.

Kam na víkend o Velikonocích?

Ubytování Moravský kras se nachází v městě Blansko, které je vstupní branou do Moravského krasu. Tento ubytovací komplex disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Součástí hotelu je také restaurace, kde si můžete dopřát něco dobrého k jídlu. Ubytování Moravský kras najdete v blízkosti vlakového a autobusového nádraží, tudíž se do hotelu dostanete pohodlně také touto cestou. Ubytování Blansko je ideální zejména pro ty, kteří rádi ve svém volném čase podnikají nejrůznější výlety. V okolí města Blanska najdete hned několik zajímavostí. K těm nejznámějším patří Moravský kras a jeho jeskyně s krásnou krápníkovou výzdobou. Především propast Macocha a Punkevní jeskyně slibují skvostnou podívanou.

Na co nezapomenout během pobytu v Blansku?

V blízkosti ubytování Blansko můžete vyrazit také za sportem. Milovníci cyklistiky by si neměli nechat ujít příležitost projet se na kole po Cyklostezce srdcem jižní Moravy. Tato stezka vede z Blanska přes Moravský kras, Sloup, Jedovnice a Opatovrskou přehradu do Vyškova. Prodloužený víkend si můžete zpestřit také zahráním si minigolfu, bowlingu nebo kuželek. Máte-li rádi procházky, pak jednu z nich můžete podniknout k dřevěnému kostelíku v Blansku. Tento kostelík je považován za skutečnou raritu. Dřevěný kostelík sv. Paraskivy byl původně postaven jako pravoslavný v Nižním Selišti nedaleko Chustu na Podkarpatské Rusi.

Podobné články...

Napsat komentář