Ulevte tělu od ekzému prostřednictvím celostní medicíny

Dělá vám ekzém již dlouhou dobu vrásky na čele? Rádi byste se jej konečně zbavili a dali tak sbohem neustálému svědění? Jedním z možných řešení je přístup celostní a čínské medicíny.

Kdo se s ekzémem nejčastěji potýká

Tímto onemocněním obvykle trpí lidé, kteří dlouhodobě prožívají určité emocionální vypětí. Tím je myšlen například stres, strach nebo pocit viny. Dále ekzém napadá osoby, které příliš nedávají najevo emoce a vše tak nechávají dusit uvnitř sebe.

TIP: S ekzémem vám mohou pomoci techniky celostní a čínské medicíny. Zprůchodní vaše meridiány a vy se budete cítit mnohem lépe.

Na rozvoji ekzému se dále podílí i nejrůznější chemické složky v potravě. Pokud konzumujete potraviny s barvivy nebo konzervanty, může se to na stavu pokožky výrazně podepsat. A zapomenout nesmíme ani na osoby, které většinu dne stráví před obrazovkou počítače, mobilního telefonu nebo tabletu a jsou tak pod vlivem jejich záření.

Tělo je třeba pročistit

Vlivem výše popsaných faktorů v našem těle dochází ke nepoměru mezi Jinovou a Jangovou energií. Organizmus se tak začíná přehřívat a tato horkost postupuje směrem k pokožce. A právě prostřednictvím pokožky se tělo této horkosti snaží zbavit a tím dochází ke vzniku a případnému rozvoji ekzému.

Pokud se chcete ekzému zbavit, lze rozhodně doporučit navštívit akupunkturu a meridiány v těle zprůchodnit. Tím dojde k vypuštění horka a tělo se dostane opět do rovnováhy. Jakmile dosáhnete úlevy, začnete mnohem více přemýšlet nad tím, co je ve vašem životě důležité a co za zbytečné stresování nestojí.

A stejně tak si více začnete všímat stravy. Člověk, který se cítí lépe, si totiž automaticky začne vybírat šetrnější a pro tělo prospěšnější stravu.

Více informací o přístupu celostní a čínské medicíny a jednotlivých léčebných technikách se dozvíte na www.netradicni-medicina.cz.

 

Podobné články...

Napsat komentář