Dvě dvacítky

Tyhle dvě dvacítky nás budou provázet celý rok. Jestli budou nepříjemné, ustrašené a ufňukané nebo svěží, milé a radostné ale nezáleží jen na nich samotných.

Má to poněkud širší souvislosti a přesahy do našeho vnímání. Záleží hodně na tom, jak tento dvacítkový rok každý či každá z nás bude prožívat. Co nebo koho si pustíme k tělu, co dokážeme zpracovat, čemu se snadno ubráníme nebo komu nedovolíme se ani přiblížit. Ať už máme na mysli emoce, konkrétní živé tvory či cokoli symbolicky abstraktního, řešíme si to každý po svém.

Třeba na naši tělesnou odolnost a imunitu vůči virovým a bakteriálním útokům užívá spousta z nás osvědčené enzymy, nejčastěji lék Wobenzym. Coby Češi totiž čím dál častěji hledáme přírodní, tudíž přirozené, cesty ke zdraví, což enzymoterapie je. Obdobné enzymy, které užívají naše těla k nastartování obranyschopnosti sama, jen dodáme ráno a večer spolknutím 7 tablet Wobenzymu zvenčí. Účinnost tohoto léku bez vedlejších negativních projevů využívá každý rok v Česku čím dál více pacientů, kteří následně pacienty přestávají být, protože obnovená imunita se vypořádá s infekcí finálně a nedovolí přechod do chronického stádia nemoci. Více se dozvíte na www.wobenzym.cz.

Ale jak se popereme s náporem dalších věcí, co nám letošní dvě dvacítky přinesou, se teprve uvidí. Najít totiž svoji skutečnou přirozenost, ve které nám bude hezky a odvede nás od zbytečných stresů a zlozvyků, není lehký úkol… Ačkoli!?

Podobné články...

Napsat komentář