Romantika pod hvězdami: Nezapomenutelná noc ve znamení lásky

Zapomeňte na všednost a stereotyp a dopřejte si uprostřed týdne nezapomenutelnou romantickou noc se svou drahou polovičkou. Nechte problémy všedních dní za sebou a nalaďte se na atmosféru kouzelné zámecké noci na Chateau Herálec. Dobré jídlo, společnost milované osoby, romantické procházky, luxusní wellness a nádherné prostorné pokoje. I jednodenní pobyt na zámku vás dokáže dokonale naladit a pomoci s překonáním životních i partnerských krizí.

Vykročte ze stereotypu

V Chateau Herálec moc dobře ví, jak snadno dokáže náš život sklouznout do vyjetých kolejí a přinášet nám dny plné stereotypů a povinností, které jsou jeden jako druhý. Tento skvělý zámecký hotel proto přišel s krásným nápadem kouzelných nocí na zámku. Kdykoliv v týdnu můžete hodit všechno za hlavu a za zvýhodněnou cenu si užít pár hodin dokonalého odpočinku.

Stačí skončit s prací dříve a vydat se směr Vysočina. Zámecký hotel leží na trase dálnice D1 mezi Prahou a Brnem, a je proto snadno a rychle dostupný. Takže se už v podvečer můžete procházet s partnerem či partnerkou po starém anglickém parku, dýchat čerstvý vzduch a užívat si klid. Rozjímání vás může zavést až do nádherné zámecké kaple nebo hlouběji do okolních lesů.

Co se dá stihnout za jeden den?

Když si výlet dobře naplánujete a dáte hotelovému personálu dopředu vědět, po čem vaše duše touží, můžete si jednodenní pobyt ještě ozvláštnit piknikem v parku s košem zámeckých dobrot, vyjížďkou v zámeckém kabrioletu nebo nějakým zajímavým sportem. Zapůjčení všech sportovních potřeb máte mimochodem v ceně, stejně jako welcome drink a růži pro dámu či snídani z převážně lokálních dobrot v zámecké restauraci. Součástí výhodného balíčku je ale také neomezený vstup do zámeckého Wellness & Spa by L’Occitane a půl hodina v privátní vířivce ve věži s lahví prosecca jako dárek.

Královský luxus

Ubytování na zámku by samo o sobě mohlo znít jako luxusní zážitek, v Chateau Herálec to ale dovedli k mnohem větší dokonalosti. Hotelové pokoje jsou neuvěřitelně prostorné, vzdušné a stylové, pohodlné postele jsou vyrobeny na míru a bonusem je pillow menu, díky němuž můžete spát přesně na takovém polštáři, který vám osobně vyhovuje. Ranní probuzení pak bude určit radostné a pravděpodobně krásnější než doma. Možná se vám nebude chtít odjíždět, ale věřte, že po skvělé snídaní budete plni energie a klidně ještě stihnete důležitý pracovní meeting nebo kreativní pracovní odpoledne.

K hotelu ale neodmyslitelně patří i skvělá restaurace Honoria, v níž si večer můžete užít skvělé degustační menu, které je tvořeno s citem pro detail, a hlavně sezónnost jednotlivých potravin. Vaří se zde z lokálních dobrot a poctivě.

Podobné články...

Napsat komentář