Rázová vlna Praha vyřeší Vaše zdravotní problémy

Léto představuje roční období, které láká snad každého k venkovním aktivitám, k nimž neoddělitelně patří také sportování. Často se ovšem může stát, že při nesprávně zvoleném pohybu nebo namožení svalů může člověka čas od času něco bolet. V takovém případě je mnohem prospěšnější, rozhodnete-li se řešit své zdravotní potíže s odborníky a navštívíte například rehabilitační centrum Rehazone. Proti bolestem pohybového ústrojí může pomoci rázová vlna. Rázovou vlnu Praha lze použít při potížích patní ostruhy, bolestech tenisového či golfového lokte, ramenního kloubu, třísel, páteře či kyčelního kloubu. Rázová vlna tedy nachází mnohostranné uplatnění. Rázová vlna je považována za jednu z nejúčinnějších léčebných metod v současnosti. Nepoužívá se přitom pouze v oblasti sportovní medicíny, ale také ortopedie, revmatologie či rehabilitací.

Rehabilitační centrum Rehazone neposkytuje pouze příležitost k léčbě prostřednictvím rázové vlny, ale také cvičení v moderně zařízeném fitness a rozmanité množství masáží. Jen málokdo ví, že většina bolestí a zvýšeného svalového napětí vychází nejen z fyzického přetažení, ale že pramenem potíží může být také duševní nepohoda. Při relaxační masáži sefyzioterapeut Praha snaží docílit rovnováhy svalového i psychického napětí, energetických drah a vyváženosti metabolismu tkání.  Více informací o rehabilitační masáži se dočtete zde www.rehazone.cz/nase-sluzby/relaxacni-masaz.

Léto může využít také ke skupinovému cvičení a přijít do moderně zařízené rehabilitační kliniky v Praze 12 například bosu, pilates či stále oblíbenější jógu. Nabízíme také zdravotní a kruhový trénink.

Podobné články...

Napsat komentář