Praktické outdoorové kousky od Kilpi

Outdoorové sporty vyžadují kvalitní oblečení. Nejde jen o to, jak vypadáme, důležitou roli zde hraje funkčnost. Dnes už nemusíme volit kompromisy, sportovní oděvy jsou slušivé a elegantní.

Česká kvalita

Kdo dá přednost tuzemské kvalitě? Česká značka Kilpi je předním výrobcem sportovního a speciálně outdoorového oblečení. Její kousky testují a na vývoji se podílejí sportovci sdružení v týmu Kilpi Racing Team. Věnují se hlavně cyklisticeběhání a turistice.

Bez jakých kousků se neobejdeme při venkovních aktivitách snad v žádném ročním období? Jsou to hlavně trička, kvalitní boty, bundy, sluneční brýle a batohy. A nabídka těchto věcí je u Kilpi opravdu široká. Velký důraz je kladen na bezpečnost a přítomnost reflexních prvků.

Lehké sluneční brýle

Novinkou kolekce léto 2018 jsou lehoučké sluneční brýle z polykarbonátu. Oceníte je při běhu, cyklistice i turistice. Rám je odolný a existuje možnost výměny skel za jinou barvu. Určitě nezapomínejme na brýle ani v chladných dnech! Slunce očím škodí celoročně a určitě nechceme při výstupu na kopec mžourat, nýbrž pořádně si tuto chvíli užít!

Bundy a vesty

Bundy a vesty hrají důležitou roli v šatníku každého z nás. Lehkou skladnou bundu přibalíme snadno i na kolo, aby nás neofouklo, nebo jsme nepromokli při náhlé změně počasí. Kdo si oblíbí sportovní vesty, najde pro ně využití kdykoliv. Skvěle se kombinují a máte v nich příjemně volné ruce. Ženy ocení krásné kabáty, u kterých není třeba volit kompromis mezi vzhledem a hřejivostí.

Co na kolo?

Bez kalhot a trik to nejde. Krátké, dlouhé, s rukávy, bez… variant je spousta. Pro cyklistiku se vyvíjejí bundy a také pohodlné dresy, které perfektně padnou, dají se zapnout ke krku, mají výrazné barvy, neprofouknou a zároveň v nich není horko. Co víc, do jejich kapsiček uschováte i pár drobností.

Testováni předními sportovci

Na vývoji technického oblečení Kilpi se podílí extrémní sportovci. Důkladně otestují každý produkt a poskytují zpětnou vazbu pro zvýšení kvality sportovního oblečení.

A na závěr batoh

Kam dát všechny věci? Do batohu! Na kolo do cyklistického, na hory zase do turistického. Díky odvětrání, výztužím a pásům na hrudníku či bedrech náklad na zádech ani moc neucítíte. Kdo jde běhat, ocení reflexní ledvinku na klíče a mobil.

Podobné články...

Napsat komentář