Pojďte vstříc ochraně životního prostředí a ještě na tom vydělejte

Kdybychom se měli zaměřit na jedno téma, které neustále hýbe světem, určitě bychom se dostali i k tematice ekologie a zeleného smýšlení. Opomeneme-li přehnané požadavky ekologických aktivistů, pak rozhodně není pochyb o tom, že problematiku emisí, nakládání s odpady, změny klimatu, oteplování planety, způsoby výroby elektřiny či používání freonových plynů je třeba řešit. A i když se většina z nás snaží prospět alespoň svou vlastní měrou, ať už v podobě třídění odpadu, nebo třeba využívání hromadných dopravních prostředků, není to dostatečné. Možná je tedy na čase podpořit zdravé životní prostředí ještě jiným způsobem – a dokonce na tom vydělat i finančně.

Podpořte likvidaci ojetých pneumatik

Stále více se ve společnosti hovoří o takzvaných zelených technologiích, tedy těch, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Jsou tématem u výrobců automobilů, kteří se zavazují vyrábět více elektromobilů, v kosmetickém průmyslu, kdy výrobci kosmetiky používají přírodní složky, či v potravinářství, kdy se stále častěji používají obaly z již recyklovaných materiálů. Zelené technologie tak podporuje stále více společností. Jednou z nich je také Uniprospe.eu, která vynalezla projekt likvidace ojetých pneumatik. Tento velmi finančně nákladný projekt financuje z peněz poskytnutých investory na základě cenných papírů neboli dluhopisů. A právě dluhopisy, které Uniprospe vydalo, mohou být zajímavou investiční příležitostí i pro vás.

Seznamte se s procesem pyrolýzy

Dluhopisy Uniprospe.eu přinášejí hned několik výhod – zúročení 9,5 % ročně a splatnost ke konci letošního roku, takže své vložené peníze získáte zpět zhodnocené za krátkou dobu. Další výhodou je ale také to, že podpoříte proces pyrolýzy, během kterého Uniprospe získává užitečné látky ze starých odpadních pneumatik. Během likvidace odpadních pneumatik pomocí pyrolýzy vznikají výstupní látky, které se dále využívají, a to uhlík, plyn a olej. Uniprospe je pak buď napřímo prodává, nebo je poskytuje k opětovnému využití v cementárnách. Proces pyrolýzy tak umožňuje ekologickou likvidaci ojetých pneumatik ze skládek a vznik surovin šetřících životní prostředí. Pokud tedy chcete udělat dobrý skutek pro životní prostředí a ještě na tom vydělat, je investice s Uniprospe skvělým řešením.

Podobné články...

Napsat komentář