Co čekat od romantického pobytu pro dva?

Naplánovali jste si s partnerkou na poslední týden v září dovolenou a rád byste ji překvapil wellness pobytem pro dva? Odpočinout od každodenních starostí si můžete na vašem oblíbeném místě nebo tentokrát popustit uzdu fantazii a nechat si doporučit nějaký typ od Firmy na zážitky.

Kam na wellness pobyt?

Wellness pobyty pro dva nabízí jedinečnou příležitost k oproštění se od jakýchkoliv pracovních povinností i rodinných starostí. Jen si to představte, Vy a Vaše drahá polovička se najednou octnete v klidném prostředí, kde vás oba bude obsluhovat milý personál, pochutnáte si na delikatesním jídle, načerpáte novou energii během wellness procedur a celý víkend si budete moci užívat jen jeden druhého. Ne to není ukázka z romantického filmu, nýbrž návrh na váš prodloužený víkend na samém sklonku měsíce září. Wellness pobyt můžete prožít aktivně v Jizerských horách a po túře či cyklovýletě si dopřát odpočinek v bazénu, na masáži nebo ve finské sauně. K pasivnímu odpočinku naopak láká například relaxace v římských lázních, pobyt v Peci pod Sněžkou nebo jiné další. Wellness víkendy jsou oblíbené nejen pro pestré relaxační služby, ale také pro svou jedinečnou atmosféru.

Pobyt pro dva jako příležitost k životnímu kroku

Romantický pobyt pro dva můžete využít také k odhodlání se k životnímu kroku a požádání Vaší partnerky o ruku. Vaše přítelkyně jistě ocení nejen originální způsob vyřčení Vaší žádosti, ale také osobitost daného prostředí. Z romantického pobytu pro dva se tak můžete vrátit již jako snoubenci plánující na příští rok svatbu. Posuďte sám, který z Vašich kamarádů požádal svou drahou polovičku o ruku například během platby na plachetnici nebo během degustačního menu v hotelu Imperial.

Podobné články...

Napsat komentář