Nastal čas obnovy omšelého cyklistického vybavení

Cyklisté, máte nejvyšší čas obnovit svou výbavu, výstroj, dát si seřídit bicykl a naplánovat ty správné cyklotrasy. Při nákupu nového vybavení by se nemělo zapomínat především na bezpečnostní prvky, jako jsou helmy a cyklistické brýle. Oblečení jako cyklodresy, kalhoty, rukavice a ponožky přes zimu možná podlehlo zkáze, proto by si zasloužilo obnovu.

S profi výbavou směle na Tour de France

Cyklodresy z e-shopu proficyklodresy.cz mají nespornou výhodu v kvalitě splňující normy a standardy závodnické výbavy, ovšem za ceny přijatelné i pro běžného smrtelníka. Dámy a pánové, nestyďte se obléci se do profesionálních souprav zahrnujících kalhoty, tílka, rukavice, návleky, bermudy, ale i cyklistické tretry, brýle a rukavice. Komplexní nabídka obchodu dává nakouknout pod pokličku výrobcům oblékajícím cyklisty na Tour de France. Můžete se mezi ně zařadit i vy. Kupříkladu profesionální cyklistická stáj Astana oblékne leckterého českého cyklistu stejně jako dodavatelé Bianchi, BMC, Cervelo, Giant, Lotto, Merida nebo Scott. S takovou výbavou vám kolo pojede samo.

Prodyšné funkční ponožky do nepohody

Nezapomíná se ani na děti, které si vyberou pestré a vzdušné oblečení, stejně jako potřebné cyklistické rukavice. Ponožky a návleky ze savého a prodyšného materiálu jsou snem většiny milovníků cyklistiky. Vždyť ruku na srdce, kdo někdy stáhl cyklistické tretry po celodenní túře, ví, jaký odér se z nich může linout. I na tyto drobnosti mysleli výrobci při volbě vhodných látek s dokonalými vlastnostmi. Funkční cyklistické ponožky ze vzdušného a rychleschnoucího materiálu jsou snem, jejž plní firmy FOX, Garmin i Lampre. Při výběru ideálního oblečení a výbavy na kolo z internetové prodejny proficyklodresy.cz se zákaznici můžou řídit potřebou konkrétního produktu, anebo si mohou vybírat podle značek.

Podobné články...

Napsat komentář